Esame daugiametę patirtį turinti socialiai atsakinga įmonė, kuri supranta artimojo netekties skausmą ir jo skaudžius padarinius visai šeimai, todėl visada galime pasiūlyti mažesnę kainą už profesionaliausią darbo kokybę.
Mažiausios kainos garantiją teikiame tiek palaikų pargabenimui, tiek ir laidotuvių organizavimui, o esant poreikiui ir kremavimui, karstams ir urnoms.
Visada tiesiogiai ir betarpiškai bendraujame su artimaisiais, suteikdami pilną informaciją ir informuodami Juos apie paslaugų suteikimo eigą ir numatomus terminus.
Padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus vėliono transportavimui į Lietuvą, bei esant Jūsų poreikiui pasirūpinsime pilnu laidotuvių procesu nuo šarvojimo salės, rūbų komplekto, vėliono paruošimo šarvojimui, gėlių,  transporto į kapines, duobės paruošimu, palaidojimu, bei visomis kitomis procedūromis pagarbiai atsisveikinant su artimuoju.

Dirbame profesionaliai, nuoširdžiai su pagarba mirusiajam ir jo artimiesiems, be jokių paslėptų išlaidų.

Palaikus repatrijuojame iš Europos ir Azijos šalių, tiek ir tolimosios Amerikos ar Australijos. Dažniausiai palaikus į Lietuvą gabename iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Norvegijos, Vokietijos, bei Skandinavijos šalių. Tačiau taip pat, tenka gabenti ir iš Rusijos, JAV, bei kitų Europos ir tolimesnių valstybių. Dažniausiai pervežimus atliekame sausumos transportu, specializuotuose automobiliuose su šaldymo įranga ir specialiu karstu, tačiau kai kuriais atvejais pargabenimas vyksta oro arba jūros transportu. Galime tiekti tik Jūsų artimojo kūno pervežimo paslaugas į Lietuvą arba taip pat, suorganizuoti ir pilną laidotuvių procesą. Jeigu bus reikalingas kremavimas, suteiksime geriausia kainą rinkoje.

Mirtis įvykstanti toli nuo namų, nuo Lietuvos – visada yra ne tik didžiulis skausmas ir našta mirusiojo šeimai, bet ir didelis iššūkis. Daugeliui žmonių sunku net įsivaizduoti kitą mylimo žmogaus palaidojimo vietą nei gimtoji šalis. Kreipkitės į mus numeriu +370 679 96272 arba el. paštu info@elegija.lt ir mes viskuo pasirūpinsime. Esame specializuota tarptautinių palaikų pervežimo įmonė, kuri stengiasi, kad paslaugų kokybė būtų geriausia.

Mirusiųjų kūnų transportavimo paslaugas atliekame itin kruopščiai, rūpindamiesi kiekviena detale ir smulkmena. Dėl specialių transporto priemonių, mes galime tai atlikti ypač dideliais atstumais, tad Jūsų artimojo kūnas bus pargabentas į Lietuvą labai geromis sąlygomis.

Ilgametė ir tarptautinė mūsų įmonės patirtis ir darbuotojų kompetencija yra garantija, kad kūnas į Lietuvą bus atvežtas laiku, gerbiant mirusįjį ir laikantis galiojančių taisyklių ir standartu. Jūs galite būti ramūs, kad kūnas bus atvežtas saugiai į paskirties vietą.

Prašome kreiptis, betkuriuo paros metu, suteiksime Jums reikiamą konsultaciją ir profesionaliausiai atliksime palaikų pervežimo paslaugas.