Suteiksime visas reikalingas paslaugas palaikų pervežimui ir laidojimo suorganizavimui:

  • Pasirūpinsime visais būtinais dokumentais ir reikalingomis procedūromis (mirties liudijimas, gydytojo pažyma apie mirties priežastį, palaikus tvarkančios įstaigos pažyma), pasirūpinsime vertimais į reikalingas kalbas.
  • Susisieksime su visomis reikalingomis užsienio instancijomis: policija, prokuratūra, morgu, ligonine, teismo medicinos ekspertais, ambasados darbuotojais.
  • Sutvarkysime visus teisinius ir logistinius klausimus, visada pakonsultuosime ir informuosime apie proceso eigą ir terminus. Priklausomai nuo mirties vietos ir aplinkybių, priklausys ir parvežimo laikas į Lietuvą, apie greičiausią įmanomą terminą iš karto Jus informuosime.
  • Naudosime tik aukščiausios kokybės, visus teisės aktus ir reikalavimus atitinkančius specialius automobilius, techninę įrangą arba specialius karstus jei palaikų transportavimas bus atliekamas oro linijomis. Atlikdami paslaugas kokybiškiausiai ir profesionaliausiai, visada laikomės rimties ir pagarbos mirusiajam ar žuvusiajam.
  • Priklausomai nuo Jūsų poreikių, suorganizuosime visiškai pilną laidotuvių procesą.
  • Padėsime susitvarkyti visus reikiamus dokumentus paramai iki 2000 Eur už palaikų pervežimą į Lietuvą gauti, bei 304 Eur laidotuvių paramą.

Atliksime visas reikiamas paslaugas, kad Jūsų artimasis būtų grąžintas į Lietuvą ir garbingai palaidotas.
Bendradarbiaujant su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) ir laikantis visų NVSC reikalavimų, nurodymų ir susitarimų, kurie nurodyti laissez-passer išdavimo taisyklėse atliekame ir mirusiojo išgabenimo paslaugas į užsienį iš Lietuvos.

Profesionaliai, nuoširdžiai ir be paslėptų išlaidų atliksime visas reikiamas paslaugas, kad Jūsų artimasis būtų grąžintas į Lietuvą ir garbingai palaidotas.